Układanka lewopółkulowa puzzle karty pracy żarówki Lilco

Lilco

99.00 

Brak w magazynie

WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni
Proukt Polski Polski producent.

Układanka lewo półkulowa żarówki to rozwijająca zabawka, którą możemy wykorzystać na wiele sposobów!

Materiał: drewno

Zestaw składa się z:

  • drewniana podstawa,
  • 8 kolorowych żarówek (w tym 4 w postaci czteroelementowych puzzli),
  • 24 zafoliowanych kart pracy do odwzorowywania,
  • instrukcja.

Wymiary: 11,5cm x 8cm.

ukladanka puzzle dopasowywanie lilco
Świetna zabawka i pomoc dydaktyczna w jednym, która na dodatek sprawdzi się na różnych etapach rozwoju dziecka. Młodsze maluszy ćwiczą umiejętność układania puzzli. Przez starsze dzieci natomiast układanka może być wykorzystywana na kilka sposobów – do sortowania  według koloru lub odwzorowywania układu puzzli z załączonych do zestawu kart pracy. Wycięte, prostokątne otwory w podstawie służą jako stojak do kart ułatwiający układanie sekwencji. Podczas zabawy dziecko mimowolnie może nauczyć się rozróżniania podstawowych kolorów.

Układanka do nauki kolorów, kojarzenia i rozwijania pamięci

Podczas korzystania z układanki lewopółkulowej żarówki Lilco dziecko rozwija przede wszystkim percepcję wzrokową, ale ćwiczy też koncentrację, precyzję, spostrzegawczość i motorykę małą. Zabawka uczy także cierpliwości i logicznego myślenia.
ukladanka dopasowywanie puzzle
Bezpieczeństwo:
Narożniki występujące w zabawce są zaokrąglone a krawędzie zeszlifowane tak, aby nie występowała możliwość zacięcia się lub skaleczenia. Do produkcji wykorzystano sklejkę brzozową suchotrwałą. Farby i kleje wykorzystywane do produkcji, są zgodne z normami zharmonizowanymi EN 71-2 oraz EN 71-3, farby posiadają także atesty higieniczne. Nasze produkty są zgodne z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadają wymogom normy EN 71.
OSTRZEŻENIA: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe elementy – niebezpieczeństwo połknięcia, zadławienia, zakrztuszenia się. Konieczność nadzoru przy zabawie osoby dorosłej
Układanka jest ręcznie szlifowana, klejona i malowana. Z uwagi na ustawienia monitora może wystąpić różnica w odcieniach kolorów pomiędzy zdjęciem a faktycznym produktem.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

,

Wiek

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.