emokke

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zabawki drewniane emokke – panele sensoryczne, przeplatanki, zabawki edukacyjne z drewna

Emokke to polska firma, specjalizująca się w wyrobach z drewna, np. zabawkach kreatywnych i edukacyjnych. Zabawki edukacyjne od emokke są wykonywane ręcznie z najwyższą starannością i wg filozofii, którą można streścić w następujących punktach:

  • Warto rozwijać w dziecku postawę samouczenia się
  • Warto zadbać o umiejętność krytycznego myślenia oraz rozumowania u dzieci
  • Zabawa i korzystanie z zabawek warto pogodzić z edukacją i samokształceniem najmłodszych

Emokke zabawki drewniane – opinie, ceny, promocje

Wśród najbardziej polecanych produktów marki emokke można wyróżnić:

  • Zegar do nauki czasu dla dziecka – elegancki zegar wykonany z drewna, dzięki któremu dziecko opanuje czytanie wskazówek, rozróżnianie godzin od minut oraz mierzenie upływu czasu.
  • Panel sensoryczny – panele sensoryczne, tworzące ścieżkę, po której spacer jest przyjemnym i ciekawym doświadczeniem dla zmysłów. Dziecko poznaje przy tym zróżnicowane faktury oraz kształty, idealna propozycja do ćwiczeń integracji sensorycznej.
  • Przeplatanka emokke – śliczna nawlekanka, która sprzyja ćwiczeniu motoryki małej i sprawności paluszków. Bardzo dobra zabawka do podróży z racji na nieduży rozmiar, potrafi zająć dziecko w trakcie jazdy samochodem.
  • Tabliczka do nauki pisania literek – w całości wykonana z drewna, uczy jak prawidłowo pisać literki zarówno duże jak i małe, rewelacyjna pomoc dydaktyczna dla przedszkolaka.

Gorąco polecamy wszystkie produkty marki emokke. Jeśli interesują Cię pomysły na ekologiczny i pożyteczny prezent dla dziecka, zabawki sensoryczne drewniane to bardzo dobry kierunek.

Zapraszamy do zakupów!

emokke zabawki drewniane