Oli and Carol

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Oli and Carol gryzaki i zabawki do kapieli

Oli and Carol to firma stworzona przez dwie siostry: Olimpię i Carolinę. Te dwie mieszkanki Barcelony stworzyły markę produktów dla dzieci i niemowląt, która stała się popularna na całym świecie. Ich specjalność to gryzaki oraz zabawki do zabawy w wannie, które są pozbawione jakichkolwiek dziurek, dzięki czemu nie dostaje się do nich woda. Największym mankamentem źle pomyślanych zabawek do kąpieli jest to, że szybko pojawia się w nich grzyb i pleśń.

Gryzaki Oli and Carol na ząbkowanie, uspokajające

Specjalnością marki Oli and Carol są mięciutkie gryzaki z naturalnego kauczuku. Gryzaki Oli&Carol wyróżniają się tym, że są w 100% bezpieczne dla niemowlaków, mięciutkie i śliczne. Gryzaki w kształcie owoców i warzyw sprzyjają nabraniu odpowiednich nawyków przez młodego człowieka – sięganie po zdrowe jedzenie staje się dla niego czymś zupełnie naturalnym od pierwszych miesięcy życia.

Gryzaki Oli and Carol – ceny, opinie i nie tylko

Gryzaki Oli&Carol są stworzone w taki sposób, że niemowlaki bez problemu mogą złapać je w swoje malutkie dłonie i wpakować do buzi. Gryzaczki sprawdzają się świetnie do masowania swędzących dziąseł w trakcie ząbkowania. Gryzaki są ekologiczne, tzn. nie zawierają PCV, nitozaminy ani ftalanów – są to więc produkty bezpieczne i bardzo dobrze wykonane. Polecamy gryzaki marki Oli and Carol!

oli and carol gryzaki