Rex London

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 46 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 46 wyników

Rex London – zabawki zrob to sam, bańki mydlane, kolorowanki, kredki drewniane

Rex London to brytyjska firma, produkująca pomysłowe i praktyczne akcesoria dla dzieci. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć ich kreatywnych propozycji. Wśród najciekawszych propozycji od Rex London możecie znaleźć, np. drewniane kredki Rex London, bańki mydlane Rex London czy nawet bierki dla dzieci.

Na szczególną uwagę zasługują też kolorowanki w rolce. Większość produktów tej marki jest nastawionych na aktywność ze strony dziecka, np. współtworzenie przyszłej zabawki – wystarczy zerknąć tu na rozmaite zabawki zrób to sam.

Zrob to sam zabawki Rex London

W propozycjach od Rex London znajdują się wyjątkowe zabawki z drewna i tektury, które są do złożenia przez dziecko. Dzięki temu, kilkulatek ma okazję do precyzyjnych ćwiczeń oraz pogłówkowania by na koniec cieszyć się i być dumnym, np. z pięknego pojazdu, który stworzył. Gorąco polecamy zabawki z tektury do złożenia. Inne warte uwagi pomysły na prezent to…

Zabawki do ciągnięcia Rex London

Idealne dla nieco młodszych użytkowników. Zwierzątka, towarzyszące dziecku podczas codziennych przechadzek to naprawdę śliczny widok, taki milusiński na kółkach może szybko stać się ulubioną zabawką dziecka, co świetnie znamy z własnych doświadczeń.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym bardzo ciekawą propozycją są również…

Plecaki i worki Rex London

Fajny plecak lub worek od razu wyróżnia się w szatni i może sprawić, że dziecko czuje się wyjątkowo, widząc koleżanki i kolegów, które są pod wrażeniem takiej rzeczy. Rex London stworzył serię pięknych i jedynych w swoim rodzaju plecaków oraz worków na plecy dla dziecka.

Polecamy!

rex london